Recenzie

 

Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.

Napísali o nás

Dátum: 24.10.2018

Vložil: Sim.

Titulok: Chalupa Mariana

Chata perfektná, wc a kúpeľňa na každej izbe, veľký spoločný pristor + kuchyňa.. Majiteľ trošku otravný -miestami, pri všetkej úcte.. Keď ide človek do wellness chce tam súkromie! A nie, že mu tam každú chvíľu chodí niekto,, upratovať " potom to vyzerá, že šmíruje.. Dosť nepríjemné.. Inak 5*****

Dátum: 03.02.2019

Vložil: Lubomír Belák

Titulok: Re:Chalupa Mariana

Návštevou vo wellnes Ste si pomýlili terapiu so zábavou.
Dopúštal som do výrivky cca 100 l vody,ktorú Ste vycákali po
podlahe.Voda má 5,5 Ph a je velmi klizká.
Ak sa stane úraz od koho bude zdravotná poistovna vymáhat
náklady spojené s liečbou??? od toho šmiráka,ktorý si robil
iba svoju prácu na zabránenie úrazu.

Dátum: 22.07.2013

Vložil: Lenka Kosíková

Titulok: krásne

Príjemne strávený víkend. Krásna chalupa, super vybavenie, všetko nové a čisté, útulne zariadené izby a super wellnes. K tomu krásne okolie a kľud. Veľmi milý a ochotný prístup majiteľa. Cítili sme sa u vás výborne. Dúfam, že sa nám podarí ešte niekedy prísť. Ďakujeme :-)

Dátum: 07.07.2013

Vložil: Monika Papánková

Titulok: super

Ďakujeme za ubytovanie vo Vašom zariadení :) Veľmi sa nám páčilo, okolie bolo prekrásne, izby boli krásne, čisté a pekné, cena prijateľná, budeme radi ak sa opäť vrátime na Kysuce a samozrejme odporúčame.

Dátum: 15.02.2013

Vložil: Ján Dúbravka

Titulok: Ubytovanie

Veľmi sa nám páčilo vo vašom zariadení, chceli sme si aj s rodinou oddýchnuť od každodenných povinnosti, prišli sme si na svoje. Ďakujeme !!!

Pridať nový príspevok